Půjčky všem - inzerce zdarma 
Půjčky všem - inzerce zdarma

Půjčky, úvěry, - inzerce zdarma

Vítejte na serveru, který slouží jako inzerce půjček zdarma. U půjčky nikdy neplaťte poplatky předem, jelikož je vybírají nejčastěji úvěroví podvodníci.

 Přidat nový inzerát - zdarma
Výkup zadlužených nemovitosti s nájmem

Dostali jste se do finančních potíží, jste v exekuci, hrozí vám dražba a ztráta domova? Potřebujete hotovost a nedosáhnete na úvěr? Právě pro vás je určen výkup nemovitosti s nájmem. Nemovitost od vás vykoupíme, vyplatíme případné závazky na ni váznoucí a pronajmeme. Nájemní smlouvu uzavíráme na neurčito. Na nemovitost máte předkupní právo. Vše vyřídíte z pohodlí domova. Neplatíte poplatky předem, ani kauci z pronájmu.

Celá ČR Vložil/a : Renáta Skočková 14.11.2022 09:05
Půjčka na cokoliv až 700.000 Kč

Soukromý investor nabízí půjčku až 700.000 Kč. Bez poplatků předem, bez registrů. Vhodné k vyplacení exekucí nebo konsolidaci malých půjček. Transparentní podmínky, smlouva je předem do emailu. K podpisu přijedeme za Vámi. Platí pro celou ČR.

Celá ČR Vložil/a : Daprax 11.11.2022 12:08
SONEBA – americká hypotéka, exekuce, refinancování; tel: 608

Refinancujte nevýhodné závazky, vyplaťte exekuce, podpořte své podnikání, rekonstruujte nemovitost, nebo využijte vyšší finanční obnos na cokoliv jiného. Bez registru a poplatku předem získejte od 100tis až do 5mil Kč s ručením nemovitosti nekomerční, komerční, nebo nemovitosti třetí osoby. K prvotnímu nezávaznému posouzení online žádosti nemusíte nikam dojíždět. Veškeré služby poskytované klientům, jsou zcela zdarma a bez poplatku, a to i v případě pozdějšího storna žádosti. Mezi tyto služby se řadí posouzení žádosti, poradenství, právní servis, konzultace a odhad nemovitosti. Úroková sazba je smluvní a beze změň po celou dobu splátkového období. Uhrazení celé hypotéky lze kdykoliv předem a bez pokut. Úvěrová smlouva je elektronicky předložena všem klientům předem k podrobnému prověření. Více info k SONEBA americké hypotéce na tel. čísle 608 174 900, nebo na webu https://www.soneba.cz.

Praha Vložil/a : Pavel Sokola 7.11.2022 06:36
Levné úvěry se zástavou nemovitosti

Levné úvěry se zástavou nemovitostí. Úvěry od 100.000 Kč - 10 mil. Pro OSVČ (i začínající) i zaměstnance. Vysoká průchodnost i pro klienty s exekucí. Nejvýhodnější sazby, vyřízení zdarma, předčasné splacení zdarma.

Celá ČR Vložil/a : Květa Adamová 6.11.2022 20:36
Z NEBANKY DO BANKY

Neschválili Vám hypotéku? My financování zařídíme i když Vám banka řekla „NE“! Chcete výhodně refinancovat, zkonsolidovat nebo snížit splátky úvěrů, účelovou nebo americkou hypotéku s tolerancí záznamu v registrech, refinancovat nebankovní hypotéku za výrazně lepších podmínek nebo si odkoupit zpět svoji nemovitost? Máte záznam v některém z registrů nebo máte hůře doložitelný příjmem? Jste OSVČ a máte problém získat nízkou sazbu nebo vyšší úvěr? Zabýváme se vyplacením soukromých věřitelů a investorů, pomáháme klientům získat zpět jejich nemovitost ať už ze zpětného leasingu nebo výkupu zpět a to přes bankovní financování. Specializujeme se komplikované a nestandardní úvěrové obchody, refinancování nebankovních úvěrů do banky a vyjednávání individuálního přehodnocení úvěruschopnosti klienta, kde může být komplikace v podobě záznamu v registru popř. hůře doložitelný příjem. Našim cílem je získat pro Vás co nejlevnější hypoteční peníze. A to i když banka řekla „NE“! Těžíme jak

Celá ČR Vložil/a : Kryštof Malušek 5.11.2022 19:13
finanční služba,

Dobrý deň Ospravedlňujem sa za nepríjemnosť Finančná pomoc všetkým čestným ľuďom Sme individuálna finančná inštitúcia uznávaná pre našu spoľahlivosť a rýchlosť, ktorá pomáha ľuďom, ktorí chcú investovať alebo ktorí majú osobné finančné problémy, získať financovanie blízke našej štruktúre. Pre viac informácií o nás, v prípade záujmu nás kontaktujte na adrese: Martinthomas22@seznam.cz WhatsApp číslo: +421947945850 máš záujem?

Celá ČR Vložil/a : Martin thomas 3.11.2022 13:01
Nejvýhodnější půjčky se zástavou nemovitosti

Nabízíme nejvýhodnější půjčky se zástavou nemovitosti. Ručeni je možné rodinným domem, bytem i družstevním, komerčním objektem, nebytovým prostorem a pozemky. Půjčky poskytujeme od 50.000,- až do 20.000.000,- Kč. Splatnost půjčky si můžete zvolit od několika měsíců až na dobu 20-ti let. U nás máte nejrychlejší vyřízení a to již do 48 hodin. Neplatíte žádné poplatky předem. Vše vyřídíte z pohodlí domova. Působíme po celé České republice.

Celá ČR Vložil/a : Renáta Skočková 2.11.2022 18:50
Finanční pomoc všem

Dobrý den Omlouvám se za nepříjemnost Finanční pomoc všem čestným lidem Jsme individuální finanční instituce uznávaná pro naši spolehlivost a rychlost, která pomáhá lidem, kteří chtějí investovat nebo kteří mají osobní finanční problémy, získat financování blízké naší struktuře. Pro více informací o nás, v případě zájmu nás kontaktujte na adrese: petranems@post.cz WhatsApp číslo: +421947945850 máš zájem?

Moravskoslezský kraj Vložil/a : Petr? nemstrov? 2.11.2022 17:55
Podnikatelská půjčka se zástavou nemovitosti

Podnikatelská půjčka je určena všem firmám, podnikatelům, drobným živnostníkům i OSVČ, ke kterým se obrací banka zády. Půjčíme vám úplně na vše, na provozní výdaje, rozjezd podnikání, investici, oddlužení i na exekuce. Půjčíme vám až 20.000.000,- Kč. Splatnost půjčky si můžete nastavit podle vašich požadavků a to již od několika měsíců až na dobu 20-ti let. Zajištění půjčky je vhodnou nemovitosti, nebytovým prostorem, komerčním objektem, bytem i družstevním a pozemky. Vše vyřídíte z pohodlí domova, bez nutnosti návštěvy kanceláře. Peníze můžete čerpat již do 48 hodin. Neplatíte žádné poplatky předem.

Celá ČR Vložil/a : Renáta Skočková 31.10.2022 17:27
Soukromá půjčka až 700.000 Kč

Soukromý investor poskytne půjčku až 700.000 Kč bez nutnosti zástavy nemovitosti. Žádné poplatky předem, bez registrů. Vhodné k vyplacení exekucí či konsolidaci malých půjček. Transparentní podmínky, smlouva předem do emailu. K podpisu přijedeme za Vámi. Platí pro celou ČR.

Celá ČR Vložil/a : Svoboda 31.10.2022 10:57
Začátek   | 2 | Další