Nebankovní konsolidace půjček i bez registru a zástavy 
Půjčky všem - inzerce zdarma

Konsolidace dluhů, půjček a úvěrů online

Hledáte : nebankovní konsolidaci půjček a úvěrů i bez ručení nemovitosti a doložení příjmů.

Kdy konsolidovat? Co je nebankovní konsolidace půjček ? Používá se pro sjednocení stávajících půjček do jedné. Společnost za vás vše zaplatí a dlužíte pouze jí.

 Přidat nový inzerát - zdarma
Výkup nemovitosti s možnosti nájmu

Výkup je určen vlastníkům všech typů nemovitosti, bytů i družstevních a pozemků, kteří potřebují řešit svou finanční situaci a nedosáhnou na úvěr. V případě výkupu je možné poskytnout částku vyšší než u úvěru. Poskytnuté finanční prostředky lze využít úplně na vše, na konsolidaci, oddlužení, na exekuci a odvrácení dražby. Nemovitost vykoupíme, vyplatíme všechny závazky na ni váznoucí a pronajmeme. Nájemní smlouvu zavíráme na dobu neurčitou. Klient má možnost v průběhu nájmu si nemovitost odkoupit kdykoliv zpět za stejnou cenu. Nevybíráme poplatky předem. Nedokládá se příjem. Vše vyřídíte z domova. Působíme po celé ČR.

Celá ČR Vložil/a: Renáta Skočková 15.2.2023 13:17
Výkup nemovitosti s možnosti nájmu

Dostali jste se do tíživé až neřešitelné finanční krize, hrozí vám zesplatnění úvěrů, jste v exekuci a hrozí vám dražba. Marně sháníte půjčku a nikdo vám nepůjčí? Podáme vám pomocnou ruku v řešení vaši situace. Vaši nemovitost vykoupíme, vyplatíme případné závazky a pronajmeme. Nájemní smlouvu uzavíráme na neurčito. Na nemovitost máte předkupní právo. Nevyžadujeme dokládání příjmu. Nevybíráme poplatky předem.

Celá ČR Vložil/a: Renáta Skočková 29.1.2023 16:41
Výkup nemovitosti s nájmem

Výkup bez ztráty bydlení je určen majitelům nemovitosti, kteří potřebují urgentně řešit svou finanční situaci. S výkupem získají vyšší finanční částku než u klasické půjčky, a to vše bez posouzení příjmů a registru dlužníků. Dluhy, exekuce, dražba u výkupu není překážkou! Klienta zastupujeme před věřiteli a exekutorskými úřady. Vše vyřídíte z pohodlí domova. Nevybíráme poplatky předem. Nevyžadujeme kauci z pronájmu.

Celá ČR Vložil/a: Renáta Skočková 21.1.2023 16:42
SONEBA – Refinancování, konsolidace, exekuce

Získejte od 100 000,- až do 5 000 000,- bez nahlížení do registru dlužníků a bez poplatků předem. Vlastníte nemovitost nebo máte souhlas s ručením nemovitosti třetí osoby? K potřebám refinancování, konsolidace, vyplacení exekucí, k podnikatelským záměrům, k rekonstrukci nemovitosti apod. získejte vyšší finanční obnos s délkou splatnosti až 20 let. Možnost ručení nemovitostí nekomerčních i komerčních po celém území ČR. K podání žádosti a jejímu posouzení není nutné dojíždění ze strany žadatele. Zdarma k žádosti pro všechny klienty zajistíme posouzení, konzultace, poradenství, právní servis a odhad nemovitosti. Za tyto služby se neplatí žádné dodatečné poplatky ani v případě pozdějšího storna žádosti. Kdykoliv lze celou půjčku předem splatit bez pokut. Úroková sazba smluvní po celou dobu splácení. Úvěrová smlouva poskytnuta elektronicky předem k podrobnému prozkoumání. Více info k SONEBA půjčce se zástavou nemovitosti na www.soneba.cz nebo na tel. 608 174 900.

Celá ČR Vložil/a: Pavel Sokola 23.10.2022 17:26
Výkup nemovitosti s možnosti nájmu

Výkup nemovitosti s nájmem je určen všem vlastníkům nemovitosti, pozemků i (družstevních) bytů, kteří nedosáhnou na úvěr a potřebují hotovost popř. vyplatit nevýhodné půjčky i sesplatněné, exekuce... Výkup s nájmem je většinou i poslední způsob možnosti oddlužení a zabránění prodeje v dražbě. Nemovitost vykoupíme, vyplatíme všechny závazky na ni váznoucí a pronajmeme. Nájemní smlouvu uzavíráme na neurčito. Na nemovitost má klient předkupní právo. Působíme po celé České republice.

Celá ČR Vložil/a: Renáta Skočková 10.10.2022 19:15
Hotovostní úvěr ihned na ruku - bez účtu

Hotovostní úvěr ihned na ruku - bez účtu. Přijedu a peníze rovnou vyplatím. Hotovost je určena pro majitele nebo spolumajitele vlastní nemovitosti. Do 200.000,-bez nutnosti dávat svou nemovitost do zástavy. Nezkoumáme registry ani příjmy. Splátky posíláte jednou měsíčně na účet uvedený ve smlouvě. O úvěru nemusí vědět partner v případě SJM. Vyřešte si během okamžiku veškeré své finanční problémy. Vyplatíme rychle veškeré Vaše dluhy, včetně exekucí. Solidní jednání je samozřejmostí

Celá ČR Vložil/a: Ing. Pokorná 3.10.2022 13:57
SONEBA – konsolidace, refinancování, exekuce

Pro potřeby refinancování, vyplacení exekucí, konsolidaci zajistíme po celé ČR bez nahlížení do registru a bez poplatku předem půjčku se zástavou nemovitosti (americká hypotéka) s výší finančních prostředků od 100 000 Kč do 5 000 000 Kč. Pro všechny žadatele zajistíme prvotní posouzení žádosti bez nutnosti dojíždění, konzultace, poradenství, právní servis a odhad nemovitosti. Za tyto služby žadatelé neplatí ani v případě pozdějšího storna žádosti. Možnost ručení nemovitosti jak nekomerčních (byty v OV, rodinné domy …), tak i komerční (penziony, restaurace, výrobní haly …), nebo zajímavé stavební pozemky. Kdykoliv lze celou americkou hypotéku doplatit předem a bez inkasovaných penále. Úroková sazba je pevná beze změň po celou dobu splátek. Úvěrová smlouva za jasných a férových podmínek předložena klientům (elektronicky zaslána) předem k podrobnému prověření. Více info k SONEBA americké hypotéce bez registru na tel. čísle 608 174 900, nebo na webu https://www.soneba.cz.

Praha Vložil/a: SONEBA 16.9.2022 07:15
Výkup zadlužených nemovitosti s nájmem

Vykupujeme a dále pronajímáme všechny typy nemovitosti, byty i družstevní a pozemky. Vyplácíme všechna omezení vlastnického práva váznoucí na nemovitostech. Výkup s nájmem je většinou jediná možnost jak oddlužit nemovitost a nepřijít o střechu nad hlavou v dražbě. Na nemovitost máte předkupní právo-možnost odkupu zpět za stejnou cenu. Konzultace, zpracování žádosti je zdarma. Neváhejte a kontaktujte nás. Působíme po celé České republice.

Celá ČR Vložil/a: Renáta Skočková 12.9.2022 09:34
Hotovostní úvěr bez doložení příjmu – celá ČR

Nabízíme hotovostní úvěr pro klienty z celé ČR. Peníze přivezeme na vámi určené místo. Hotovost je určena pro majitele nemovitosti. Rychlé a seriózní jednání garantujeme. Do 200.000,- bez zástavy své nemovitosti. Žádat může pouze jeden z manželů v případě SJM, ten druhý o úvěru nemusí vědět. Nebojte se zavolat nebo napsat, garantuji slušné jednání, nikdo Vás nebude soudit. Vyřešte si během okamžiku veškeré své finanční problémy. Vyplatíme rychle veškeré Vaše dluhy, včetně exekucí. Ing. Pokorná 777 573 396

Celá ČR Vložil/a: Ing. Pokorná 19.5.2022 11:25
Peníze okamžitě na ruku pro majitele nebo spoluma

Půjčíme vám úplně na vše, na podnikání, konsolidaci, oddlužení, exekuce…. Peníze okamžitě na ruku pro majitele nebo spolumajitele nemovitosti. Do 200.000,-bez nutnosti dávat svou nemovitost do zástavy. O úvěru nemusí vědět partner v případě SJM. Nezkoumáme registry ani příjmy. Přijedu za Vámi po celé ČR a peníze vyplatím v hotovosti ihned při podpisu smlouvy. Splátky potom posíláte jednou měsíčně na účet uvedený ve smlouvě. Ing.Pokorná 777 573 396

Celá ČR Vložil/a: Ing. Pokorná 12.4.2022 12:20
Začátek   | 2 | Další

© 2009 - 2024 Půjčky všem inzerce půjček a úvěrů zdarma